رفع تیرگی واژن و ناحیه ژنیتال با کمک لیزر مونالیزا تاچ بدون درد و خونریزی

رفع تیرگی واژن

سفید کردن واژن و رفع تیرگی آلت تناسلی زنان

بانوان بسیاری از تیرگی پوست ناحیه تناسلی رنج می برند. روش‌های مختلفی برای رفع تیرگی واژن و سفید کردن آن تا کنون مطرح گردیده که عاری از زیان نبوده اند و نتیجه قابل قبولی را ارایه نکرده اند. مانند برخی از پمادهای شیمیایی که برای روشن کردن واژن به کار برده می‌شوند که عوارض پوستی ناخوشایندی را به دنبال دارند. از آنجایی که پوست ناحیه تناسلی بسیار حساس است، نسبت به این مواد شیمیایی واکنش نشان داده و نتیجه نامطلوبی می‌دهند و عوارض پوستی را نیز ایجاد می کنند.
در سال های اخیر، پزشکان با استفاده از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا در این خصوص که تکنولوژی لیزر مونالیزا تاچ نام دارد قادر به سفید کردن واژن بدون هیچ گونه عوارض جانبی بوده اند که با رضایت ۹۹ درصدی بانوان مواجه بوده است.

جوانسازی واژن با لیزر مونالیزا تاچ، تنگ کردن واژن، لابیاپلاستی، درمان بی اختیاری ادرار، سفید کردن واژن- دکتر نازنین صفایی جراح متخصص زنان

علل تیره بودن رنگ پوست آلت تناسلی

  • ژنتیک: ممکن است شما ژن‌هایی را به ارث برده‌اید که موجب تیره شدن رنگ پوست ناحیه تناسلی شما می‌شود.
  • تعریق: عرق در واقع یکی از مواد زائد بدن است که دارای مواد شیمیایی مختلفی است که باید از بدن دفع شوند. از آنجایی که نواحی آلت تناسلی در اغلب موارد پوشیده هستند، عرقی که از پوست این نواحی خارج می‌شود تا زمانی که شما دوباره به حمام بروید روی پوست می‌ماند. این موضوع باعث تغییر رنگ پوست می‌شود.
  • تهویه هوا: ناحیه آلت تناسلی در اغلب مواقع پوشیده است و به آن هوای تازه نمی رسد. این موضوع قطعا بر رنگ و بافت پوست این ناحیه اثر می‌گذارد.
  • رطوبت: به علت پوشیده بودن دائمی ناحیه آلت تناسلی، این قسمت در اغلب موارد مرطوب است که این موضوع می‌تواند رنگ پوست را تغییر دهد.
  • پوشیدن لباس تنگ: پوشیدن لباس‌های تنگ باعث می‌شود که پوست ناحیه آلت تناسلی نتواند تنفس کند که این موضوع موجب تیره شدن پوست این ناحیه می‌شود.
  • سایش: سایش مداوم بین سطح پوست در هنگام راه رفتن و انجام کارهای روزانه، می‌تواند رنگ و یافت پوست ناحیه تناسلی را تغییر دهد.
  • سن: با بالا رفتن سن، پوست نواحی تناسلی تیره‌تر می‌شوند. این موضوع به تغییرات هورمونی بدن نسبت داده می‌شود.
  • بارداری: ممکن است حتی در حالی که پوست ناحیه تناسلی شما روشن است، در دوران بارداری پوست این ناحیه تیره رنگ شود.

روش های مختلف سفید کردن ناحیه تناسلی ( رفع تیرگی واژن )بانوان

رفع تیرگی واژن و ناحسه ژنیتال با صابون

خانم ها راه های مختلفی را برای سفید کردن ناحیه تناسلی، امتحان می کنند. برخی از خانم ها از صابون های خاصی برای رفع تیرگی واژن استفاده می کنند؛ اما این صابون ها حاوی مواد شیمیایی مضری هستند که باعث به هم خوردن تعادل pH واژن می شود. به هم خوردن تعادل pH واژن، باعث تیرگی بیشتر واژن می شود.

رفع تیرگی واژن و ناحیه ژنیتال با کرم های موضعی

برخی از خانم ها، از کرم برای سفید کردن ناحیه تناسلی استفاده می کنند. کرم هایی که به این منظور به کار می روند، دارای ترکیبات طبیعی (گیاهی) یا شیمیایی هستند. کرم های طبیعی شامل عصاره گیاهانی مانند خیار، آلو ورا، جلبک دریایی یا آربوتین (گرفته شده از یک نوع قارچ حاوی کوجیک اسید و گیاه شیرین بیان و توت) هستند. مواد مغذی اصلی در این نوع کرم ها، ویتامین A، ویتامین C و ویتامین E است. این کرم ها علاوه بر عصاره های گیاهی ذکر شده، دارای مواد دارویی دیگری مانند هیدروکینون نیز هستند. هیدروکینون ممکن است باعث ایجاد عوارضی در پوست شود؛ به همین خاطر، استفاده از آن ها باید زیر نظر پزشک باشد.

رفع تیرگی واژن  و سفید کردن ناحیه تناسلی با لیزر

جوانسازی واژن با لیزر، مؤثرترین روش برای رفع تیرگی ناحیه تناسلی است. رفع تیرگی واژن و سفید کردن ناحیه تناسلی با لیزر، بسیار سریع عمل می کند و بسیاری از خانم ها، تنها با یک جلسه لیزردرمانی نتیجه می گیرند. لیزر، بخش های تیره را از سطح پوست حذف می کند و باعث می شود پوست تازه دوباره تشکیل شود. تجهیزات جوانسازی واژن دکتر نازنین صفائی، از جدیدترین تکنولوژی های سطح دنیا به شمار می رود. دستگاه لیزر MonaLisa Touch ، با کیفیت بالا و بدون ایجاد عوارض و سوختگی در بخش های حساس بدن، عمل سفید کردن ناحیه تناسلی و لیزر واژن را انجام می دهد.

رفع تیرگی واژن و سفید کردن آن با لیزر مونالیزا، یک درمان موقتی نیست؛ بلکه این روش بافت های تیره را برای همیشه از روی پوست حذف می کند. لیزر مونالیزا برای رفع تیرگی واژن و سفید کردن دستگاه تناسلی، مقعد و ناحیه پرینئوم (به محدوده میان منطقه تناسلی و مقعد، پرینئوم (Perineum) یا میاندوراه گفته می‌شود) به کار می رود. عوامل مختلفی مانند ژنتیک، تغییرات هومونی، افزایش سن و زایمان، علت تیرگی واژن هستند.

لیزر مونالیزا تاچ - سفید کردن واژن و ناحیه تناسلی ژنیتال - جوانسازی واژن - جراحی واژن - لابیا پلاستی- دکتر نازنین صفایی - متخصص زنان و جراح زیبایی

فرایند رفع تیرگی واژن و سفید کردن ناحیه تناسلی

سفید کردن واژن با لیزر مونالیزا تکنیک ساده‌ای است. پرتو لیزر در مدت زمان کوتاهی روی اندام مورد نظر تابانده می‌شود. نتیجه این کار، روشن شدن ناحیه تناسلی است. لیزر علاوه بررفع تیرگی واژن باعث جوانسازی و سفت شدن اندام تناسلی نیز می‌شود. سفید کردن اندام تناسلی شامل سفید کردن بخش بیرونی اندام تناسلی (مهبل)، سفید کردن لب‌های کوچک و لب‌های بزرگ اندام تناسلی، سفید کردن مقعد و سفید کردن پرینئوم است.

برای سفید کردن بخش بیرونی اندام تناسلی، بی‌حسی موضعی با استفاده از کرم بی‌حس کننده ایجاد می‌شود. بهتر است پیش از لیزر رفع تیرگی واژن ، نتیجه تست‌های سیتولوژی قبلی خود را به پزشک تحویل دهید.

Sources:

http://www.dominounplugged.com/what-exactly-is-vaginal-bleaching/
http://www.cosmeticvsurgeon.com/laser-vaginal-en.html