ویروس HPv عامل زگیل تناسلی
ویروس HPV عامل زگیل تناسلی
03/11/1399

لابیاپلاستی و بکارت

مشکل لابیا بزرگ دختران

لابیاپاستی یکی از جراحی های زیبایی واژن است که در سالهای اخیر مورد توجه بسیاری از زنان قرار گرفته است. مسئله ای که بسیاری از مراجعین به مطب در ابتدا از من می پرسند، منافات جراحی لابیاپلاستی و بکارت است.
بسیاری از دختران عزیزی که با مشکل لابیا های بزرگ مواجهند، در انجام فعالیت های روزانه و پوشیدن لباس های تنگ یا ورزش دچار مشکل اند اما به دلیل شرم حضور در مطب پزشک زنان و تصور اینکه مراجعه به پزشک زنان صرفا مختص خانم های متاهل است، نمی دانند که لابیاپلاستی چیست و می توانند به راحتی و بدون هیچ آسیبی به پرده بکارت مشکل خود را برطرف کنند.


رفع تیرگی ناحیه تناسلی و بکارت

تیرگی ناحیه تناسلی نیز از جمله مشکلات و دغدغه های بسیاری از بانوان و دختران جوان است که به راحتی و با استفاده از بهترین تجهیزات روز دنیا طی 3 تا 5 جلسه قابل درمان است.
در واقع این تفکر که تنها زنانی که وارد چرخه جنسی شده اند و یا متاهل هستند نیاز به پزشک متخصص زنان دارند کاملا اشتباه است، چرا که با تشخیص به موقع مشکل و رفع آن می توان در به سادگی باعث ارتقا اعتماد به نفس مراجعین علی الخصوص دختران جوان شد.
نکته! برای انجام لابیاپلاستی و روشن سازی ناحیه تناسلی نیازی به اجازه والدین یا همسر نیست.

بیشتر بخوانید:
کوچک کردن لابیا مینور (عمل لابیاپلاستی)
جراحی های زیبایی زنان در یک نگاه
در صورت نیاز به مشاوره تلفنی، ویزیت حضوری یا چک آپ سلامت یا کسب اطلاعات دقیق درباره جراحی های زیبایی زنان می توانید با شماره تلفن مطب 23 11 23 22 021 تماس بگیرید، یا از طریق شبکه های اجتماعی که در جدول مقابل معرفی شده اند، مستقیما با من در تماس باشید

لابیاپلاستی قبل یا بعد ازدواج

همانطور که در ابتدا گفته شد، لابیاپلاستی و بکارت منافاتی باهم ندارند و به همین دلیل هیچ جای نگرانی برای انجام جراحی وجود ندارد. در مقاله کامل لابیاپلاستی یادآور شدیم که یکی از مراقبت های پس از جراحی، پرهیز از رابطه جنسی به مدت 6 هفته می باشد.
از این رو نکته مثبتی که انجام جراحی برای دختران جوان دارد این است که قبل از ورود به رابطه و زمان تجرد می توانند اقدام به انجام لابیاپلاستی کنند.
بیشتر بخوانید: ☚ مقایسه روش های مختلف عمل لابیاپلاستی و مزایا و معایب هر روش

★همراه با زیبایی * همگام با سلامت ★

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *