روش های تنگ کردن واژن بهترین جراح زنان تهران دکتر صفائی
روش های تنگ کردن واژن
02/06/1399
تزریق چربی به ناحیه تناسلی
02/06/1399

برداشتن کلاهک کلیتوریس ( کوچک سازی کلاهک کلیتوریس )

کلاهک کلیتوریس
عمل زیبایی کلیتوریس (فرونوپلاستی)، در واقع کوچک سازی و برداشتن پوست اضافی و ضخیم کلیتوریس به منظور اهداف زیر می باشد:
ایجاد تحریک بیشتر هنگام رابطه جنسی
رفع درد و ناراحتی هنگام فعالیت های ورزشی
رفع ناراحتی هنگام پوشیدن لباس های تنگ
این جراحی در عموم موارد همراه با جراحی لابیاپلاستی که همان کوچک کردن و متقارن سازی لابیا مینورهاست، با تکنیک ها روش های مختلفی صورت می گیرد.


ساختار کلیتوریس و نقش آن در زندگی جنسی

کلیتوریس در بدن زنان تنها و تنها یک هدف دارد و آن رساندن یک زن به ارگاسم است. مهمترین نکته در مورد کلیتوریس این است که طبق آمار ارائه شده توسط انجمن جراحان پلاستیک آمریکا حدود 70% از زنان بدون تحریک کلیتوریس و صرفا با دخول به ارگاسم نمی رسند و این موضوع به دلیل ساختار کلیتوریس می باشد.
کلیتوریس به عنوان اصلی ترین عضو جنسی زنان دارای حدود 62,000 الی80,000 پایانه عصبی است که به زنان در برانگیختگی جنسی و رسیدن به ارگاسم کمک می کند.

حال آنکه وجود کلاهک بزرگ و ضخیم در این ناحیه از میزان تحریک پذیری آن کاسته می شود و علاوه بر ظاهر ناخوشایند، زندگی جنسی زن را تحت تاثیر قرار می دهد.
وجود کلاهک کلیتوریس به معنی اضافه بودن آن نیست، در واقع کلاهک کلیتوریس وظیفه حفاظت از آن را بر عهده دارد و مانع از مالش و ساییدگی همیشگی آن می شود.
بیشتر بخوانید: رفع تیرگی ناحیه تناسلی

نحوه جراحی کوچک کردن کلاهک کلیتوریس

همانطور که قبلا گفتم، این جراحی عمدتا همراه با جراحی لابیاپلاستی انجام می شود و طی آن پوسته اضافه و ضخیم کلیتوریس برای تحریک پذیری بیشتر برداشته می شود، بدون آنکه آسیبی به پایانه های عصبی و حس جنسی شما وارد شود.
این جراحی از جمله جراحی های سرپایی محسوب می شود که تنها با بی حسی موضعی و حتی همزمان با جراحی های ترمیمی قابل انجام است.
عموم زنانی که برای انجام فرونوپلاستی به مطب مراجعه می کنند خواهان جراحی لابیاپلاستی هستند و در نظر آنها فرونوپلاستی بخشی از جراحی لابیاپلاستی است..

زیرا تعداد افرادی که لابیا مینورهای کوچکی دارند و صرفا نیاز به انجام جراحی فرونوپلاستی دارند بسیار محدود می باشد.
با مراجعه به لینک مقاله لابیاپلاستی می توانید کلیه اطلاعات لازم راجع به چگونگی انجام جراحی، اقدامات قبل از جراحی و همین طور مراقبت های پس از آن را کسب کنید.
با توجه به تجربه چندین ساله کار در حوزه جراحی های زیبایی بانوان متوجه شدم نگرانی اکثر خانم هایی که برای انجام این قبیل جراحی ها به مطب مراجعه می کنند، ترس از دست دادن حس جنسی و تحریک پذیری است. به همین دلیل توصیه می کنم در انتخاب جراح خود، وسواس بخرج دهید.

انتخاب صحیح پزشک

در نگاه اول این نگرانی بسیار منطقی است چرا که در صورت عدم انتخاب صحیح پزشک متخصص یا مرکز جراحی قابل اعتماد و معتبر، حتی کوچکترین کار درمانی یا زیبایی منجر به آسیب های جبران ناپذیری می شود. این موضوع حتی درباره تزریق ساده یک آمپول تقویتی هم صدق می کند!!!
تمامی افراد هنگام تصمیم گیری برای مراجعه به پزشک اولین سوالی که از اطرافیان خود می پرسند این است: پزشک متخصص خوب سراغ داری؟
پاسخ من، دکتر نازنین صفایی و تمامی همکارانم به این سوال این است: آیا شما بیمار خوبی هستید؟؟؟
اصولا مسئله درمان یک امر دو سویه است و روند درمان چشمگیر و موثر تنها می تواند حاصل ترکیب یک پزشک متخصص خبره و یک بیمار آگاه و منطقی باشد. تنها در این صورت است که پزشک و بیمار از نتیجه پروسه درمان راضی خواهند بود.

قدم اول
وظیفه بیمار است که با آگاهی کامل از آنچه که به عنوان مشکل یاد می کند و با طیف وسیعی از تحقیقات نسبت به چگونگی رفع یا درمان مشکل، آگاهانه پزشک متخصص خود را انتخاب کند.
نکته! برای هرکار درمانی یا زیبایی خود حتما تحقیق کنید ( از طریق اینترنت، شبکه های مجازی، و دوستان ) و بعد پزشک خود را انتخاب کنید.
البته با نظر به اینکه لزوما استفاده از برند ها یا نام های تجاری و تبلیغات گسترده نمی تواند ضمانتی برای چگونگی عملکرد پزشک یا مرکز مربوطه باشد.

قدم دوم
مراجعه کننده یا بیمار عزیز باید مدنظر داشته باشد، آگاهی کامل از مشکل یا بیماری و همچنین توقع واقع گرایانه از روند درمان است.
توضیح صادقانه از انتظارات و در میان گذاشتن دلیل اصلی مراجعه قطع به یقین می تواند تاثیر به سزایی در تسریع درمان و رضایت هر دو طرف داشته باشد.
نکته قابل تامل این است که پزشک متخصص زنان شما می تواند فارغ از ایفای نقش پزشک به عنوان مشاور شما عمل کند و در مواردی حتی با ارجاع شما به یک سکس تراپیست یا روانشناس کیفیت زندگی شما را تغییر دهد و به بهبودی آن کمک کند.

تا به اینجا وظیفه شما به عنوان مراجعه کننده یا بیمار خوب پایان یافته و زین پس به عهده پزشک متخصص است که با انتخاب بهترین پروتکل درمان، شما را در رفع مشکل یاری کند.
ایجاد احساس امنیت و اطمینان خاطر از نتیجه مطلوب و رضایت بخش به عهده من، دکترنازنین صفائی و تیم درمانی کارآزموده من خواهد بود.
بیشتر بخوانید:☚ بیشتر بدانید: کوچک کردن لابیا مینور (عمل لابیاپلاستی)
بیشتر بخوانید:☚ بیشتر بدانید: کولپوسکوپی چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *